Home

 

Порівняння трубок Tecnolux i EGL

1. Трубки TECNOLUX не містять свинцю.
Свинець – отруйний і екологічно шкідливий матеріал. На рівні ртуті.
Для довідки, при нагріві свинцевого скла, наприклад EGL,
виділяються пари свинцю в кількостях набагато
більших ніж видяляється парів ртуті при її заправці в лампу. 
2. Скло TECNOLUX твердіше, ніж у EGL, але при цьому не темніє і, якщо використовувати пишніше полум’я, то швидкість гнуття стає такою ж, як для свинцевого. Для свинцевого скла це недопустимо, бо його можна гнути тільки на слабкому полум’ї щоб уникнути потемніння. 
Також не завжди зручно використовувати свинцеве скло при складних згинах бо його м’якість не дозволяє склу тримати форму і скло тече.
3. Скляні трубки TECNOLUX міцніші, ніж EGL, що зменшує процент бою при виготовленні вивіски і при транспортуванні. 
4. Торці трубок TECNOLUX закриті пластиковими ковпачками, що виключає попадання туди бруду. Це дуже важливо, бо часто трубки зберігаються на складі у відкритій коробці й люмінофор забруднюється. Потім це проявляється на життєвому циклі й якості лампи, бо не всі забруднення можна видалити при бомбардингу. У EGL трубки відкриті. 
5. При обслуговуванні вивіски дуже важливе маркування трубок. В трубках TECNOLUX воно робиться методом випалювання лазером люминофору, а також дублюється чорнилом на поверхні трубки. Таким чином завжди можна легко зрозуміти номер кольору лампи, яку треба замінити . У EGL маркування робиться тільки чорнилом, часто можна бачити затерте маркування, де вже неможливо розібрати, який номер кольору це був. 
6. Якість покриття люмінофора в трубках TECNOLUX набагато вища, ніж у EGL, що дозволяє уникати залисин на згинах лампи, що завжди можна побачити на вивісках, зроблених зі скла EGL, особливо у випадках жовтого скла.
7. Люмінофор у TECNOLUX відрізняється тим, що має дуже низьке падіння яскравості з часом і вивіски із трубок TECNOLUX залишаються такими ж яскравими довгі роки.
8. Недавно EGL зробила анонс про те, що вони почали застосовувати люмінофор із рідкоземельними елементами й піднесла це як революцію в неоновому виробництві. TECNOLUX успішно застосовує люмінофори з рідкоземельними елементами з 1975 року.


Тут список трубок TECNOLUX, у яких люмінофор містить рідкоземельні елементи

#83 8300K Triphosphor
#66 6500K Triphosphor
#4 Warmtone
#6 Natural White
#7 3000K Triphosphor
#9 Super turquiose
#12 Super Blue
#24 Sky Blue
#25B 4500K Triphosphor
#31 Incandescent
#13 Coral Rose
#14 Magenta
#15 Violet
#122 Ultra Blue
#39B Traffic Light Green
#29C Salmon Rose
#99B Special Red
#23B Pineapple
#577 Apple Green
#27 Clear Gold
#527 Traffic Light Yellow

Висновок: 
Єдина перевага EGL у тому, що це скло м’якше, ніж TECNOLUX, але це не мінус TECNOLUX, бо безсвинцеве скло буде поводитись так само, якщо тільки зробити полум’я пальника сильнішим.