Home

 

Технічний опис специфікації : Module Plus by CoSign
Інформація надана: “Cosign nv – Modular sign systems”, Бельгія.

A. Інформаційні системи для внутрішнього застосування (інтер’єрів) Module Plus Indoor виробництва CoSign

1. Інформаційні системи для інтер’єрів (загальні відомості)

Дані системи складаються із модульних алюмінієвих профілів (товщиною 1,5- 2,5 мм) з легкоокругленими кутами. Ширина профілів складає 31мм, 62мм, 93мм, 125мм, 156мм, 187мм, 250мм і 300мм. Модулі (панелі), виготовлені із даних профілів, можуть закриватися синтетичними або алюмінієвими пробками. Заміна алюмінієвих панелей з текстовими надписами робиться синтетичним ключом, шляхом простої вийомки і вставки панелей без їх пошкодження.

Системи можуть використовуватись для:

- настінного монтажу при допомозі гвинтів (шурупів) або двостороннього скотчу.
- горизонтального (бокового) монтажу . Ряд панелей установлюється на стойках або кріпиться до стінки і боковоі стойки гвинтами (шурупами). В цьому випадку використовуються двосторонні панелі.
- стельового монтажу при допомозі стального троса діаметром 1 мм . Всередину двосторонньої панелі вставляється невидима ззовні кліпса, від якої йде трос до стелі.
Панелі виготовляються серійно в наступних кольорах : натуральний, срібний, золотий. Під замовлення вони можуть бути полаковані й пофарбовані в будь-який колір по RAL-карті. Спеціальні покажчики, що попереджують про небезпеку, фарбуються в кольори у строгій відповідності з вимогами стандарту ARAB (KB 17/06/1997, BS 19/09/1997).

2. Опис профілів і компонентів 

2.1 Алюмінієві панелі 31/62/93/125/156/187/250/мм і 300 мм. 

Профілі різної ширини від 31 до 300 мм і товщиною 2 мм при шарі анодування в 15 мікрон серійно виробляється в натуральному кольорі. Також можлива поставка в натуральному кольорі, анодування в срібному, золотому а також в будь-якому кольорі по RAL-карті на вимогу дизайнера.
Поверхня панелі виготовлена таким чином, що в ній може розміщатися вставка з інформацією (наприклад текст або логотип). Виступ профіля складає 8мм, ширина – 2,5мм, і глибина 1мм . Пропонується профіль одиночний профіль 31мм з внутрішньою поверхнею 27мм, подвійний профіль 31 мм з двома внутрішніми поверхнями 2х13мм, одиночний профіль 62мм з внутрішньою поверхнею 58 мм і одиночний профіль 93 мм з внутрішньою повехнею 89,5.
Пробки защіпаються за вершину і закінчення торця самого профіля, щільно прикриваючи його.

2.2. Синтетичні пробки .

Складаються відповідно із:
- нейлону або поліпропілену для пробок односторонніх панелей
- поліпропілену або ABS для пробок двосторонніх панелей
Ці комбінації дозволяють безперешкодно вставляти і виймати пробки, виготовлені з ABS. Товщина видимої (зовнішньої) частини пробки складає 3мм для односторонніх панелей і 4мм для пробок до двосторонніх панелей. Товщина внутрішньої частини пробок складає 2мм. Пробки для нестандартних профілів виготовляються також із надійним защіпанням і герметичністю. 

2.3 Нанесення надписів на профілі 

Нанесення надписів на профілі здійснюється наступними шляхами: 
- надписами на клейкій основі, вирізаними з допомогою плотера із самоклейкої плівки.
- шовкотрафаретним друком
- гравіюванням, яке робиться, як правило, в три етапи для зглажування гострих кромок, глибина 3мм. Після гравіювання надпис може покриватися лаком або фарбою, гарантуючи хорошу якість покриття.
- застосуванням вінілу Lumilight (при нанесенні символів попередження про небезпеку), який має флуоресцентний шар, дозволяючий указувати напрям руху або іншу інформацію без проблем для читання.

Установка

3.1 Настінний монтаж


Рекомендується розміщувати кріплення на регулярній дистанції, кратній 30мм, панелі закривати пробками. Використовується кріплення на гвинтах (шурупах), у випадку легких конструкцій для монтажу застосовується двосторонній скотч.

3.2. Горизонтальний (боковий) монтаж

При даному монтажі використовуються двосторонні панелі, які встановлюються на стойках або кріпляться до стінки і бокової стойки. Профілі закриваються по торцях синтетичними пробками.

3.2 Стельовий монтаж

Здійснюється при допомозі стального троса діаметром 1мм. З одного боку трос входить у невеликий отвір металічного стельового кріплення, с другого – тримається на вставці, що знаходиться всередині інформаційної панелі. Це робить можливим підвішувати до стелі як усе інформаційне табло, так і кожний модуль зокрема.

B. Інформаційні системи для зовнішнього застосування (екстер’єрів) Module Plus Outdoor виробництва CoSign

Зовнішні покажчики включають модульні системи із алюмінієвих текстових панелей, що кріпляться до алюмінієвих труб (профілів-стойок), а також алюмінієвих заглушок.
Зміна алюмінієвих текстових панелей робиться швидко і зручно бо не приводить до розборки всієї конструкції.
Панелі пропонують натурального кольору, анодовані, срібного/золотого кольору або пофарбовані в кольори відповідно з переліком кольорів по RAL-карті (можливий повний перелік).

Програма алюмінієвих профілів-стойок включає в себе круглі, восьмикутні й еліптичні профілі-стойки.

Круглі профілі-стойки діаметром 60 мм пропонуються з одним пазом ( вирізом), двома пазами з кутом 60 градусів в вигляді трикутника, двома пазами з кутом 90 градусів в вигляді прямкутника. Профіль-стойка діаметром 90 мм пропонується з одним або двома пазами, кут 180 градусів. Ці профілі є несучими в різних конструкціях. 

Восьмикутні профілі стойки діаметром 80мм бувають з одним і чотирма пазами.

Еліптичні складаються з двох профілів, що вставляються один в другий, роблячи непомітними з’єднання гвинтами. Профілі-стойки можуть установлюватися на землі будь-яким зручним способом, як варіант використовується кріплення до землі основи конструкції на чотирьох болтах. 

Профілі стойки йдуть у комплекті з алюмінієвими або синтетичними заглушками.

Синтетичні заглушки бувають чорними, сірими і білими.
Табло для профілів з шириною 46 мм і 60мм дозволяють створити комбінацію панелів із PVC товщиною 8мм або 4мм, що використовуються для зміни інформації на профілях. Також пропонуються текстові панелі з шириною 100мм, 150мм або 250мм. Надписи на них також наносяться при допомозі плотера, друку або гравіювання.

Установлені текстові панелі закриваються алюмінієвими заглушками на шурупах.

На випадок, якщо Ви хочете підсвітити зовнішні надписи, ми можемо запропонувати світловий профіль, який може бути встановлений в табло для профілів. Можлива двостороння підсвітка. Ідеальне рішення для паркінгу і подібних застосувань.
Для цього профілю також можливий вибір кольорів і анодування.

Як варіант пропонується одностороння конструкція направляючих покажчиків, що кріпиться до зовнішньої стіни, що робить можливим застосування такої конструкції при дуже сильних вітрових навантаженнях.