Home


 
Трансформатори Tecnolux PLUS

Cпеціалісти компанії Технолюкс розробили нову модель трансформатора. Маркування «PLUS» на етикетці трансформатора вказує на цілий ряд удосконалень.

Порівняно з попередніми моделями, трансформатори Технолюкс із поміткою «PLUS» мають покращені характеристики.

Модернізація ядра трансформатора дозволила знизити вагу і зменшити габарити трансформатора. Але вторинна напруга на холостому ході і струм короткого замикання  залишились незмінними, тому трансформатори серії "PLUS" займають ті ж місця у списку номіналів.

Зміни конструкції сердечника і застосування нових матеріалів робилися для зміни вольт-амперної характеристики трансформатора (див. графік). Зміна в тому, що при однакових номіналах напруги і струму до трансформаторів "PLUS" можна підключити більший метраж трубок. У зв'язку з цим, іще раз нагадуємо, що після підбору трансформатора по таблицях НЕОБХІДНО перевіряти струм вторинного кола трансформатора, щоб він не був надто високим, бо це приводить до перегріву вторинних обмоток і виходу трансформатора з ладу.


Збільшення навантаження для трансформаторів моделі «PLUS» порівняно зі звичайними рівне 10%. Таблиці підбору для «PLUS» Ви можете знайти на нашому сайті.

В трансформатори "PLUS" внесені ще деякі зміни, які роблять їх повноціннішими й сучаснішими. 

Клеми для підключення тепер краще  захищені дякуючи вищим бортикам.
Вдосконалена пластичніша резинова накладка для гідроізоляції й фіксації ізолюючого трубопровода.
Крышка со встроенной  внутренней прокладкой.